• Job Views
    871
  • Total Shares
    4

Job Description

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości HTML, CSS oraz JavaScript
  • Bardzo dobrej znajomości frameworku AngularJS
  • Doświadczenia z preprocesorami CSS (Sass)
  • Znajomości OOP, wzorców projektowych oraz wzorca MVC
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pisać zrozumiałą dokumentację
  • Podstawowych umiejętności w zakresie zarządzania zespołem

Mile widziane:

  • Doświadczenie z task runnerami Grunt/Gulp
  • Doświadczenie z Git
  • Doświadczenie w pracy z RESTful API
  • Umiejętność posługiwania się systemem Linux (Debian, Ubuntu)

Zadania:

  • Rozwijanie rozbudowanej aplikacji do zarządzania platformą e-commerce (AngularJS)
  • Rozwijanie stron showroom.pl oraz kids.showroom.pl (Phalcon, PHP templates, Sass oraz JS)
  • Organizowanie pracy kilkuosobowego zespołu

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (6-8k netto na b2b)
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań programistycznych
  • Szybki komputer + 2 monitory
  • Biuro w samym centrum Warszawy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dopłata do Multisport

About SHOWROOM

SHOWROOM is a curated marketplace gathering products from the most talented young fashion designers from Central Europe. Within last 2 years we've disrupted the independent fashion market in Poland and rignt now are planning our international expansion.We always treated technology as one of our biggest competetive advantages - the SHOWROOM platform has been developed from scratch inhouse. It's built in close cooperation with our designers who use it everyday to manage their sales and products.
View Company Profile